O NAS

JAK DZIAŁAMY

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą rodzinną z 25letnim doświadczeniem ale nadal jesteśmy otwarci na nowe pomysły naszych Klientów. Wielką przyjemnością jest dla nas uczestniczenie w tworzeniu nowych produktów. Powiedz nam czego potrzebujesz a my stworzymy to dla Ciebie!

Drewno

Drewa posiada certyfikat FSC® FSC-C002666 (Forest Stewardship Council®) dzięki czemu Klienci mają pewność, że drewno pochodzi z certyfikowanych lasów podlegających dobrej gospodarce leśnej. Gwarantem odpowiedniej kontroli w użyciu drewna jest doświadczenie właścicieli, którzy jako leśnicy doskonale znają standardy jakościowe. Mnogość wyrobów sprawia, że każda część kłody zostaje wykorzystana do produkcji w optymalny sposób.
Drewno
Manipulacja

Manipulacja

Jest to pierwszy etap kontroli jakości. Procedury oraz wymogi manipulacji oparte na znajomości budowy drewna są gwarancją najwyższej jakości produktu końcowego. Jesteśmy jedną z pierwszych firm korzystających z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanego brakarza. Dzięki temu korzystamy wyłącznie z drewna spełniającego wysokie normy.

Produkcja detali

Każdy element finalnej produkcji wytwarzamy sami. Nieustannie modyfikujemy i unowocześniamy nasz park maszynowy ale także w dużej mierze naszą działalność opieramy na pracach ręcznych. Dzięki temu jesteśmy niezwykle elastyczni i na każdym etapie możemy kontrolować jakość materiałów oraz montażu. Na terenie zakładu wykonujemy wszystkie elementy takie jak listwy, łuki, ramiaki.
Produkcja detali
Impregnacja

Impregnacja

Stosujemy impregnację próżniowo-ciśnieniową. Gwarantuje to znacznie większą trwałość drewna niż powszechnie w Polsce stosowana impregnacja zanurzeniowa. Dysponujemy jednym z największych autoklawów w Polsce – urządzenie do impregnacji próżniowo-ciśnieniowej. 14 metrów długości oraz 3 metry szerokości.

Suszarnia

W naszej suszarni jednorazowo możemy przesuszyć 30 metrów sześciennych drewna.

Magazynowanie i przechowywanie towarów

Posiadamy dużą przestrzeń magazynową na której krótkookresowo jesteśmy w stanie przechować towary naszych Klientów.

Załadunek i punktualność

Dostarczenie towaru na czas, jest naszym priorytetem. Pomagamy również maksymalne wykorzystać przestrzeń załadunkową tak by zaoszczędzić pieniądze naszych Klientów.